Оренда комерційної нерухомості в Рівному

Кожна людина яка вже має бізнес і планує розширити його, чи починає власну справу з нуля, рано чи пізно приходить до необхідності орендувати комерційну нерухомість в Рівному. Зазвичай у тих хто починає власну справу немає достатньої кількості коштів, та напевно і необхідності відразу купувати офіс, склад, торгові і виробничі площі. Комерційна нерухомість коштує достатньо дорого хоча термін її окупності порівняно невеликий, втім ризик неповернення вкладених коштів досить високий.

Для тих, хто робить перші кроки в бізнесі, кращим варіантом, як по доступності, так і з фінансової точки зору, була і залишається оренда офісу, чи торгових площ. На сьогоднішній день, є дуже багато можливостей зняти офісне приміщення в будь якій частині Рівного, в досить широкому ціновому діапазоні. Наше місто активно забудовується будівлями багатоцільового призначення а також житловими будинками в яких як правило перший і цокольні поверхи відведені під комерційну нерухомість вільного призначення.

Як і де краще всього зняти офіс в Рівному? Вибираючи офісне приміщення, в першу чергу слід врахувати його розташування та вартість оренди. Якщо розлядати варінт із центральною частиною Ріного, то тут ситуація як і в будь якому місті, чим ближче до центру тим вища ціна. В свою чергу оренда в центрі це престиж фірми, ті компанії які розглядають престиж, як складову свого успіху, як правило, розташовуються в центральній частині міста, поруч із фінансовими та адміністративними установами.

Крім чинників розташування та кількості квадратних метрів, на вартість оренди в Рівному впливає якість та клас будівлі, наявна інфраструктура, а також місце для паркування автомобіля. Якщо у вас завдання зняти офіс в Рівному невеликого метражу, тут звичайно буде складніше і дорожче, ніж велику торгову чи офісну площу. Так як власники комерційної нерухомості вважають за краще здати все і відразу, великим орендарям чи торговим маркам. На етапі становлення власної справи Вам не потрібно робити ставку на престижність розташування офісу при оренді. Варто звернути увагу на об’єкти вторинного ринку або пропозиції від забудовника. Так як іноді забудовник або власник новобудови відводить під комерційну нерухомість перший і цокольний поверх житлового будинку, в якому частина орендних площ вже поділена на офіси невеликого метражу.

В даному випадку витрати у вигляді орендної плати пропорційно розподіляються між орендарями. Це дає можливість підприємцю стартувати відразу після оформлення документів, не витрачаючись на ремонт – достатньо підключити інтернет, розставити меблі та оргтехніку і можна починати працювати.

Одним із таких варіантів є можливість оренди приміщень будь якої спрямованості від будівельної компанії ТОВ «Рівнепромекобуд». Великий вибір об’єктів, приміщення різної площі і планування, зручний під’їзд – все це дозволяє вибрати оптимальне приміщення для Вашого бізнесу. Проект сучасного багатоквартирного будинку в якому цокольний і перший поверхи відведені для  приміщень під бізнес практично будь-якої спрямованості – офіси, магазини, салони краси, ресторани, перукарські або косметичні салони, аптеки, сервісні підприємства. Особливо звертаємо увагу малого та середнього бізнесу, для організації невеликих магазинів, бутиків і торгових точок, відмінний варіант – купити чи орендувати комерційну нерухомість саме у нас.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*