Комерційна нерухомість Рівне

Комерційна нерухомість в Рівному це не тільки об’єкт збереження і примноження капіталу, але і нерухомість яка має інвестиційну привабливість. Сьогодні інвестори найчастіше звертають увагу на комерційну нерухомість: офісні приміщення, магазини, об’єкти сфери послуг, склади, виробничі площі.

По різних оцінках комерційна нерухомість окуповується досить повільно. Наприклад, повернення інвестицій в будівництво торгівельних приміщень складає 2–3 роки, бізнес-центр окуповується за 3–6 років. Але поступове підвищення ділової інвестиційної активності в Рівному стимулює постійне підвищення попиту на комерційну нерухомість. Це в свою чергу провокує збільшення орендних ставок і, як наслідок, зменшує термін повернення інвестицій, що робить площі комерційного призначення більш привабливими для інвесторів.

Якщо ви вирішили придбати комерційну нерухомість для можливості подальшої здачі в оренду, тут потрібний підхід, який би відповідав певним критеріям, які б в подальшому впливали на успішність будь-якого бізнесу на даній території, – це зручність експлуатації, наявність транспортних шляхів, розвиненість інфраструктури, заселення і перспективи подальшого розвитку району забудови.

Якщо брати до уваги той факт, що в Рівному особливо високий попит на житлову та комерційну нерухомість у новобудовах найбільш привабливою і прибутковою нерухомістю вважається та, де в одній будівлі розміщені житлові квартири та приміщення під офіс чи магазин. Враховуючи, що заздалегідь не завжди можливо спрогнозувати, об’єкти якого призначення будуть затребувані по завершенні будівництва, забудовники часто закладають в проект вільне призначення нежитлових приміщень. Це означає, що за приміщенням не закріплені певні функції, воно будується з урахуванням технологічної можливості перепрофілювання в майбутньому під магазин, офіс або кафе.

Одним із прикладів такого будівництва є новобудова, що занаходиться за адресою м. Рівне вул.. Степана Дем’янчука 1А. Великий вибір об’єктів, приміщення різної площі і планування, зручний під’їзд – все це дозволяє вибрати оптимальне приміщення для Вашого бізнесу. Проект сучасного багатоквартирного будинку в якому цокольний і перший поверхи відведені для  приміщень під бізнес практично будь-якої спрямованості – офіси, магазини, салони краси, ресторани, перукарські або косметичні салони, аптеки, сервісні підприємства.

Незважаючи ні на що ринок комерційної нерухомості Рівного буде тільки рости, кількість пропозицій збільшиться, тому що такий вид, вигідний власникам і цікавий клієнтам. А щоб об’єкт нерухомості приносив дохід, а не збитки, він повинен відповідати вимогам тієї діяльності, для якої був куплений або орендований.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*