Вартість квартир у Рівному може зрости на 7%

За оцінками ріелторів, вартість квартир у новобудовах Рівного може зрости на 5-7%. У найближчі місяці, що залишилися до закінчення року, попит і ціни на нерухомість знижуватися не будуть. На квартири у будинках, які особливо користуються попитом у покупців, ціна може зрости в межах 5-7%.

Пожвавленню ринку в даний період сприяють банки, які починають активно пропонувати на ринку свої іпотечні програми. А також можливість, скористатися однією із державних програм, чи то отримати державну підтримку на будівництво і придбання доступного житла по програмі “Доступне житло” 70 на 30, чи отримати кредит по програмі «Доступне житло під 3% річних» для придбання нерухомості на первинному ринку.

Нагадаємо, що у жовтні поточного року обсяг капіталовкладень у нерухомість Рівного майже вдвічі перевищив аналогічні результати вересня. В цей же час, згідно з результатами соціологічного дослідження, 70% осіб, які розглядають можливість придбання найближчим часом власного житла, обирають інвестування у нерухомість новобудовах.

Купуючи житло, рівняни в першу чергу керуються ціною, на даний момент вартість квадратного метра житла в новобудові, нижча вартості того ж таки квадратного метра на вторинному ринку житла. Ще одним фактором при виборі житла є розвинута інфраструктура, адже в сучасних новобудовах цокольний і перший поверх відразу відведені під комерційні приміщення вільного призначення, в яких розташуються фіси, магазини, салони краси, ресторани, перукарські або косметичні салони, аптеки, сервісні підприємства.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*