Будматеріали (дошки)

КарпатиВелика гірська система Карпат починається недалеко від Братислави (Словаччина) і закінчується на південному сході поблизу Залізних воріт (Румунія). Завдяки географічному розташуванню Карпати відіграють для Центральної Європи виключно важливу соціальну, економічну, ресурсну, кліматотворчу, гідрологічну та екологічну роль. На цій території зосереджено більше половини усього біорізноманіття Центральної Європи, знаходяться головні площі лісів, що підтримують екологічний баланс, пом’якшують клімат і разом із хребтами захищають прикарпатський південь Європи від холодних вітрів. Карпатські гори надзвичайно красиві, вони мають м’які, звичайно без скель, обриси, висота яких сягає більше 2000 метрів. В Українських Карпатах збереглися найбільші в Європі праліси. За біорізноманіттям і різноманіттям рельєфу та ландшафтів Карпати значно перевищують всі інші регіони України. Найбільшою популярністю серед пиломатеріалів користується дошка обрізна. Виготовляють її з хвойної деревини, зокрема смереки, ялини, сосни і використовують переважно для оздоблювальних робіт, а також будівництва каркасів і несучих конструкцій. Свою назву дошка обрізна отримала завдяки тому, що під час повздовжнього розпилювання колоди кромки, вкриті корою, обрізають. В результаті, верх дошки обрізної виходить гладким, приємним на дотик, що підвищує як попит, так і вартість дошки обрізної на ринку будівельних матеріалів.


ДошкаПрактично кожен, хто живе в сільській місцевості, або ж принаймні має власний будинок, рано чи пізно стикається з необхідністю використання дерев’яної дошки. Це може бути будівництво будиночка для собаки, загону для свійських тварин чи птиці. Зазвичай це ті роботи, які не потребують серйозних знань у сфері теслярства. Наступна інформація буде корисною як для хазяйновитих господарів, так і для тих, хто професійно працює з деревиною. Так-от, в першу чергу потрібно вміти розрізняти дошки за їх зовнішнім виглядом. Існує два основні типи даного матеріалу - дошка обрізна та необрізна. Їх відмінність полягає в тому, що в першому випадку на кутах повздовж всієї довжини дошки немає жодних залишків кори. В другому ж випадку кора присутня, але в межах певної норми, відповідно до категорії дошки. В даній статті ми більш детально розглянемо саме обрізну дошку. Даний тип дошки використовується найчастіше для так званих «чистих» робіт. Це означає, що з неї виготовляють столи, стільці, двері, полички, та інші меблі, де дуже важливим є кожен міліметр, а також її зовнішній вигляд. Розміри, які використовуються зазвичай пишуть як «а», «b», та «l», де a – товщина дошки, b - ширина, l – довжина. На практиці це може виглядати як 30*250*4000, що розшифровується як чотириметрова дошка товщиною в тридцять міліметрів та шириною двісті п’ятдесят. За іншим параметром дошки можна поділити на «сирі», або ж їх ще називають «мокрі» та «сухі». Так рівень вологи у перших перевищує 22%, а у других є меншим за цей показник. Часто людина, яка не знає усіх тонкощів роботи з цим матеріалом, купує «мокрі» дошки, оскільки вони коштують дешевше, ніж висушені. Проте варто пам’ятати, що з часом такі дошки обов’язково деформуються і можуть звести нанівець усю вашу роботу, тому для чистих робіт краще купувати сухі, або ж до того як щось майструвати, дати їм добре висохнути. В будь-якому випадку, ми пропонуємо вам широкий асортимент обрізних дощок як сухих так і вологих, за доступними цінами! «Рівбуд» - пропонує до продажу зі складу смт.Рожнятів, Івано-Франківська область (Телефонуйте +38(097)837-76-79, Михайло Васильович).


Дошка обрізна Обрізні хвойні пиломатеріали:
• Дошка обрізна (1150 грн/куб.м, 125 євро/куб.м на умовах FCA);
• Брус (1150 грн/куб.м, 125 євро/куб.м на умовах FCA);
• Циліндровий брус (ціна циліндровий брус - уточнюйте в офісному центрі компанії);
• Оциліндрована колода (ціна оциліндрованої колоди - уточнюйте в офісному центрі компанії).


ПіддониПіддони - продаж, покупка піддонів, євро піддони, виробництво дерев'яних піддонів, заготовки для виготовлення піддонів. Піддони (120 євро/куб на умовах FCA). Необрізні пиломатеріали хвойні - необрізна дошка (950 грн/куб.м), тирса. Лісозаготівля та вивезення деревини з гірських і болотистих місцевостей - більш детально дивіться розділ спеціальні послуги.
ПиломатеріалиДовгострокова оренда лісових ділянок і власне виробництво пиломатеріалів, дозволяють нам тримати прийнятну ціну на пиломатеріали протягом усього року. На складах компанії завжди є запаси продукції, а індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам задовольнити побажання кожного покупця. Всі пиломатеріали виготовлені з якісної сировини, що пройшли контроль якості. Сировина, що застосовується для виробництва пиломатеріалів, відповідає екологічним і функціональним нормам Європейських стандартів. Ціни на пиломатеріали завжди відповідають ринковим. Для постійних клієнтів та при великих обсягах передбачені знижки.